تصویر پول هوشمند کودکان هوشمند

پول هوشمند کودکان هوشمند

کتاب پول هوشمند، کودکان هوشمند نوشتهٔ دیو رمزی و راشل کروز و ترجمهٔ شکیبا پورمند است. انتشارات بورس این کتاب را روانهٔ بازار کرده است. این کتاب برای کمک به کودکان و نوجوانان نوشته شده است. درباره کتاب پول هوشمند، کودکان هوشمند کتاب پول هوشمند، کودکان هوشمند، کتابی برای تربیت نسل بعدی در راستای رسیدن به موفقیت پولی است. انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است. انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند. خواندن کتاب پول هوشمند، کودکان هوشمند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم خواندن این کتاب را به پدرها، مادرها، معلم‌ها و مربی‌های کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم.

کد کالا: 102006002
۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال

-*چکیده
در این کتاب، متخصص مالی و نویسنده‌ی پرفروش، دیو رمزی و دخترش راشل کروز، والدین را برای آموزش فرزندانشان در جهت فراگیری چگونگی رسیدن به موفقیت پولی مجهز می‌کنند.
آن‌ها با مطرح کردن مفاهیم اساسی مانند کار، خرجی، پس‌انداز و بخشش و مطرح کردن مسائل چالش‌برانگیزی مثل اجتناب از بدهی، پرداخت پول نقد برای تحصیلات دانشگاهی و مبارزه با روحیه‌ی نارضایتی و زیاده‌خواهی، روش عقل سلیم رابرای تغییر شجره‌نامه‌ی خانوادگی ارائه می‌دهند.
این کتاب، با بررسی استراتژی‌های کاربردی برای نوجوانان و کودکان، به شما می‌گوید که چگونه به کودکانتان درمورد پول آموزش دهید و به شما نشان می‌دهد که چرا باید این درس‌ها را امروز به آن‌ها بیاموزید! نویسندگان این کتاب به دلیل ارتباطات زیادی که با سطوح مختلف جامعه دارند، از مشکلات و مسائل جاری مردم آگاهی داشته و سعی کرده‌اند مسائل موردی و به روز گروه‌های مختلف را در بطن کتاب بازگو کنند.
 این کتاب در راستای سیاست ارتقاء سطح دانش و فرهنگ عمومی در حوزه‌ی مالی و سرمایه‌گذاری گام برمی‌دارد و با آموزش مسائل مالی عمومی به مخاطب به خصوص کودکان و نوجوانان، پایه‌های لازم را بنا می‌کند و آنان را تبدیل به افرادی با توانایی‌های بالقوه برای ورود به بازارهای آینده‌ی مالی و سرمایه‌گذاری می‌کند.
مخاطبان اصلی این کتاب، والدینی هستند که می‌خواهند فرزندانشان را در زمینه‌ی مالی آموزش دهند؛ اما نمی‌توان گفت این کتاب مختص گروه خاصی است. هر فردی که در زمینه‌ی دانش پولی و مالی احساس خلاء می‌کند، می‌تواند از این کتاب بهره ببرد. حتی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نیز با خواندن این کتاب به نوعی می‌توانند یاری دهنده‌ی والدین و نوه‌ها باشند. بنابراین می‌توان گفت این کتاب برای سنین نوجوانی تا پیری مناسب است.


--*مشخصات
-*عنوان :پول هوشمند کودکان هوشمند
-*مشخصات نشر:انتشارات بورس
-*مشخصات ظاهری:269ص
-*موضوع: :کودکان--امور مالی شخصی
--*شناسه افزوده:شکیبا پورمند
-*شماره کتابشناسی ملی:4595477
-*رده بندی دیویی:332/0240083
--*سر فصل ها
-*فصل اول:من شبیه آن دختر بچه بودم
-*فصل  دوم:کار،تنها یک کلمه سه حرفی نیست
-*فصل سوم:خرج کردن
-*فصل چهارم:پس انداز کنید
-*فصل پنجم:بخشش کنید
-*فصل ششم:بودجه بندی
-*فصل هفتم:بدهی
-*فصل هشتم:دانشگاه
-*فصل نهم:قناعت
-*فصل دهم:خانواده
-*فصل یازدهم:دست به دست شدن بین نسل ها


-
 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
خرید نسخه دیجیتال