• محصول سبد خرید

محصولات › کتب تخصصی مالی › مالی عمومی 

الفبای بورس  

شابک:
978-600-5959-54-3
نویسنده/مترجم:
سعید مستشار
مالی عمومی الفبای بورس
قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ ریال

دریافت اطلاعات


چکیده:

کتاب الفبای بورس،شامل ۴۰ گفتار است که با نظام‌بخشیدن به متون این برنامهپدید آمده و امیدوارم بتواند علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بورس را در آشنایی هرچه بیشتر با این بازار شفاف، قانونی و نظام‌مند، یاری رساند.
همچنین تلاش شده است تا چیدمان و نحوه نگارش گفتارهای کتاب به‌گونه‌ای باشد که ضمن رعایت اولویت‌ها در ارائه مطالب، انسجام و یکپارچگی مباحث نیز رعایت شود، گرچه بدون شک ارائه رهنمودهای ارزشمند صاحب‌نظران و خوانندگان، می‌تواند در اثربخشی هرچه بیشتر این کتاب راه‌گشا شود.
الفبای بورس در کوتاه‌سخن کتابی برای مبتدیان علاقه‌مند به بورس است تا اطلاعات مقدماتی خوبی را با قلمی شیوا و ساده دریافت دارند.
نگارش این کتاب، برای آنکه بتواند برای قشرهای مختلف جامعه که اغلب شناخت اندکی از بورس دارند‏، جذاب و آموزشی باشد، مستلزم آن بود که اولاً از سبک تولید جذاب و منحصربه‌فرد در عرصه محصولات رسانه‌ای برخوردار بوده و ثانیاً، با بهره‌گیری از متن ساده و به‌دور از اصطلاحات پیچیده، بتواند مفاهیم تخصصی بورس را به‌‌شیوه‌ای سهل برای عموم مردم بازگو کند. این‌گونه بود که نگارش متون مجموعه برنامه الفبای بورس را با بهره‌گیری از آثار پدیدآمده در این عرصه و تلاش برای رفع کاستی‌های موجـود، آغاز شد.
کتاب الفبای بورس، شامل ۴۰ گفتار است که با نظام‌بخشیدن به متون این برنامه پدید آمده و تلاش شده است تا چیدمان و نحوه نگارش گفتارهای کتاب به‌گونه‌ای باشد که ضمن رعایت اولویت‌ها در ارائه مطالب، انسجام و یکپارچگی مباحث نیز رعایت شود.
برای تهیه این کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

مشخصات

مشخصات ظاهری     :  ۲۷۲ ص

رده بندی کنگره: ۱۳۹۲ ۷ الف ۵ م / ۴۵۵۱ HG

رده بندی دیویی: ۶۴۲/ ۳۳۲

شماره کتابشناسی ملی: ۳۳۱۹۷۳۱


سرفصلها:

بخش اول: تاریخچه ونقش بورس درنظام اقتصادی

بخش دوم: تبیین ریسک و بازده به عنوان مفاهیم کلیدی در سرمایه گذاری

بخش سوم: چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم

بخش چهارم: آشنایی با انواع اوراق بهادار قابل داد و ستد در بورس

بخش پنجم: برخی اصطلاحات و مفاهیم رایج در بورس

بخش ششم: آشنایی با نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه

بخش هفتم: شیوه های تجزیه و تحلیل قیمت سهام در بورس

بخش هشتم: آشنایی با حقوق سهام داران

بخش نهم: معرفی پایگاه های اینترنتی بازار سرمایه

دیدگاه مخاطبان

سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار(از تئوری تا عمل) کتاب را مطالعه کردم واقعا مفاهیم ومندرجات کتاب دقیقا باعنوان کتاب برابری میکند بطوریکه علاوه بر مباحث علمی مباحث عملی بازار سرمایه هم مطابق با اخرین مباحث بروز امده است
احمد
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه آیا سوالات دارای پاسخ تشریحی هستند؟
mahsa
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه متشکرم از تمامی مولفان
نادر کرامت

ورود مشترکان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


فروشگاه اینترنتی انتشارات بورس,انتشارات بورس,بازار بورس,بورس,سهام,تالار بورس,کارگزاری,سازمان بورس و اوراق بهادار,کتاب های مالی,حسابداری,اقتصاد,بازار سرمایه,کتاب,آزمون گواهینامه های حرفه ای,شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس,