• محصول سبد خرید

محصولات › کتب تخصصی مالی › مالی عمومی 

پول هوشمند کودکان هوشمند پول هوشمند کودکان هوشمند

شابک:
978-600-7872-15-4
نویسنده/مترجم:
دیو رمزی راشل کروز/شکیبا پورمند
مالی عمومی پول هوشمند کودکان هوشمند
قیمت: ۲۰۰,۰۰۰ ریال

دریافت اطلاعات


چکیده

در این کتاب، متخصص مالی و نویسنده‌ی پرفروش، دیو رمزی و دخترش راشل کروز، والدین را برای آموزش فرزندانشان در جهت فراگیری چگونگی رسیدن به موفقیت پولی مجهز می‌کنند.
آن‌ها با مطرح کردن مفاهیم اساسی مانند کار، خرجی، پس‌انداز و بخشش و مطرح کردن مسائل چالش‌برانگیزی مثل اجتناب از بدهی، پرداخت پول نقد برای تحصیلات دانشگاهی و مبارزه با روحیه‌ی نارضایتی و زیاده‌خواهی، روش عقل سلیم رابرای تغییر شجره‌نامه‌ی خانوادگی ارائه می‌دهند.
این کتاب، با بررسی استراتژی‌های کاربردی برای نوجوانان و کودکان، به شما می‌گوید که چگونه به کودکانتان درمورد پول آموزش دهید و به شما نشان می‌دهد که چرا باید این درس‌ها را امروز به آن‌ها بیاموزید! نویسندگان این کتاب به دلیل ارتباطات زیادی که با سطوح مختلف جامعه دارند، از مشکلات و مسائل جاری مردم آگاهی داشته و سعی کرده‌اند مسائل موردی و به روز گروه‌های مختلف را در بطن کتاب بازگو کنند.
 این کتاب در راستای سیاست ارتقاء سطح دانش و فرهنگ عمومی در حوزه‌ی مالی و سرمایه‌گذاری گام برمی‌دارد و با آموزش مسائل مالی عمومی به مخاطب به خصوص کودکان و نوجوانان، پایه‌های لازم را بنا می‌کند و آنان را تبدیل به افرادی با توانایی‌های بالقوه برای ورود به بازارهای آینده‌ی مالی و سرمایه‌گذاری می‌کند.
مخاطبان اصلی این کتاب، والدینی هستند که می‌خواهند فرزندانشان را در زمینه‌ی مالی آموزش دهند؛ اما نمی‌توان گفت این کتاب مختص گروه خاصی است. هر فردی که در زمینه‌ی دانش پولی و مالی احساس خلاء می‌کند، می‌تواند از این کتاب بهره ببرد. حتی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نیز با خواندن این کتاب به نوعی می‌توانند یاری دهنده‌ی والدین و نوه‌ها باشند. بنابراین می‌توان گفت این کتاب برای سنین نوجوانی تا پیری مناسب است.


مشخصات

عنوان :پول هوشمند کودکان هوشمند

مشخصات نشر:انتشارات بورس

مشخصات ظاهری:۲۶۹ص

موضوع: :کودکان--امور مالی شخصی

شناسه افزوده:شکیبا پورمند

شماره کتابشناسی ملی:۴۵۹۵۴۷۷

رده بندی دیویی:۳۳۲/۰۲۴۰۰۸۳

سر فصل ها

فصل اول:من شبیه آن دختر بچه بودم

فصل  دوم:کار،تنها یک کلمه سه حرفی نیست

فصل سوم:خرج کردن

فصل چهارم:پس انداز کنید

فصل پنجم:بخشش کنید

فصل ششم:بودجه بندی

فصل هفتم:بدهی

فصل هشتم:دانشگاه

فصل نهم:قناعت

فصل دهم:خانواده

فصل یازدهم:دست به دست شدن بین نسل ها-
 
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

دیدگاه مخاطبان

سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار(از تئوری تا عمل) کتاب را مطالعه کردم واقعا مفاهیم ومندرجات کتاب دقیقا باعنوان کتاب برابری میکند بطوریکه علاوه بر مباحث علمی مباحث عملی بازار سرمایه هم مطابق با اخرین مباحث بروز امده است
احمد
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه آیا سوالات دارای پاسخ تشریحی هستند؟
mahsa
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه متشکرم از تمامی مولفان
نادر کرامت

ورود مشترکان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


فروشگاه اینترنتی انتشارات بورس,انتشارات بورس,بازار بورس,بورس,سهام,تالار بورس,کارگزاری,سازمان بورس و اوراق بهادار,کتاب های مالی,حسابداری,اقتصاد,بازار سرمایه,کتاب,آزمون گواهینامه های حرفه ای,شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس,